Idõpont: 21:57
Dallas Stars
Idõpont: 21:33
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.17. 20:37  l  #2259
Vancouver's captain has uncharacteristic stats -- a 3.87 goals-against average and an .860 save percentage.

The penalty-killing unit has succeeded just 70.4 percent of the time, sixth-worst among 30 teams.

Na igen, ezeken kell sürgősen változtatni. PP-ben egyébként ligaelsők vagyunk!

Valamelyik sorozat megszakad. Vagy elbukjuk az első hazai meccsünket vagy végre nyerünk egy divizióellenféllel szemben. A Wild ideális ellenfél az utóbbira, nagyon bízom a győzelemben.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.17. 19:30  l  #2258
Meglestem én is nagyjából. Azért Kipper kiszedett pár ziccert. Ettől független jobbak voltak..
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.17. 14:47  l  #2257
Le, reggel 6tól nyomtam. Aztán mikor felriadttam már 0-5 volt. Sztem ettől meg úgy beájultam hogy reggelig kómába estem
All-Star

Válasz Fabio hozzászólására (#2255)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.17. 14:09  l  #2256
Na megnéztem a meccset, hajnalban csak az első harmadot bírtam, de gondolni kellett a mai Miniszóda meccsre is. Igazából lehetne fogni arra hogy az egyhetes pihenő után a csapatok 70%-ban kikapnak, hogy sok a sérült és még nem kész játékosokkal kell feltölteni a keretet, hogy hülye helyzetekből kaptunk gólokat, hogy Burrows kiállítása ha nincs a végén stb. de fölösleges. Súlytalanok voltunk, esélyünk sem volt, megégtünk a Saddledomeban, szétkorcsolyáztak minket. Kipper az elején fogott két hatalmasat, onnantól kezdve sokáig dolga sem volt (fogalmam sincs miket számoltak nekünk kapura lövésnek a második harmadban mert helyzetünk sem volt). AV csak a harmadik harmadra kapott észbe hogy nem működnek a sorok, még ha kényszerű is volt a variálás. Sokkal jobban tetszett amikor Samy-Hank-Burrows, Raymond-Kes-Grab Glass-Welly-Bernier, Ryp-Johnson-Hordi sorok mentek a vége felé, bár lehet csak azért tűnt így mert leállt a Flames. Hátrányban össze-vissza játszottunk, követhetetlen volt, mikor ki-kivel ment, összesen 14-en voltak bent a meccs során PK-ben Ami meg a védelmet illeti. A Calgary után talán nekünk a legdrágább a védelmünk a ligában, ehhez képest, Lou semmi segítséget nem kap tőlük, most is rengeteg tip-in volt, tessék takarítani, mert nagyon sok a gól amit kapunk.

Lou gyenge volt, egyetlen bravúrja sem volt, de legalább megfogható korongokat is beengedett. Szedje össze magát mert eddig egy jó egy átlagos és 3 szar meccse volt. Bár fentebb írtam hogy a védelemtől sem sokra számíthat. Raycroftnak alig volt dolga de hibázni nem hibázott.

És ha már D. Bieksa először nem tetszett idén, kedvetlenül játszott, állandóan morgolódott és több korongeladása is volt, az egyikből gólt is kaptunk. Mitchell továbbra is magabiztos egyelőre ő a védelem egyetlen szilárdan álló oszlopa. Edler többször is rosszul helyezkedett, Dawes gólja sztem az övé volt. Erhoff gólját Kipper beengedte, sokat nem csinált, O'Brien kihozta magából amit tudott, Rome -3.

Elől Burrows sokat volt bent, jól nyomta de mindkét kiállítása igen buta volt. Hank teljesen láthatatlan volt, Grabneren nem látszott megilletődöttség, nem véletlenül követeltem már őt fel, jól és bátran játszott. Samy volt tőlünk a csapat legjobbja, megérdemelte a gólt, Kesler továbbra sem tud face-offolni de legalább folytatódik a point-streakje. Raymond megint rohangált mint pók a falon de a Flames védők eltiporták, gyenge volt. Bernier szép passzt adott Samynek azon kívül sokat nem tett hozzá a meccshez, Welly nulla volt, Johnson továbbra is csak a bulik miatt van a csapatban, de azt remekül csinálja. Rypien-Hory-Glass hármasnak volt egy-egy bunyója azon kívül Rypien jól nyomta, szép gólt lőtt és sokat ütközött, Hordi ma bénázott, Glass meg egyszerűen nem ide való, csak hátráltató tényező.

Ma a Wild ellen otthon nyerni kell, a legérdekesebb kérdés hogy Raycroft kezd-e. Én őt raknám be, kíváncsi vagyok igazam lesz-e.

All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2250)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.17. 2:43  l  #2250
Jó reggelt. Azt hiszem a holnapi meccsre gyúrok rá, ebbe csak belenézek az elején.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.15. 15:42  l  #2249
ez nagyon jó hírde közben meg:Sami Salo is out 3-5 weeks after injuring his MCL
1.sor

Válasz hoholla hozzászólására (#2248)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.15. 5:58  l  #2248
Vancouver Canucks President & General Manager Mike Gillis announced today that right winger, Michael Grabner has been recalled from the Manitoba Moose of the AHL.

Hát, eljött az idő
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 20:31  l  #2247
Nem veszítettél sokat
Hall of Famer

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2246)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 20:26  l  #2246
3 éve volt HBO-nk mire ez számomra kiderült, kb ennyit nézek tv-t...

Mondhatni idén több időt töltöttem a Barbizonba mint tv előtt HBO-t nézve. :D
1.sor

Válasz Balint hozzászólására (#2245)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 20:21  l  #2245
Dolgozok is, bakker, hogy nézhessétek a tévét
Amúgy meg ne kötözködjél, alkesz, mert bezárlak a Barbizonba

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2244)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 20:08  l  #2244
Menjél vissza inkább dolgozni. :P

Hogy valakinek még egy helyes mondata se(m) legyen.
1.sor

Válasz Balint hozzászólására (#2243)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 19:55  l  #2243
Haha, jössz majd érte némi lóvéval, te pöcs
Ecsém, hogy valakinek még tisztességes bankkártyája sem legyen...

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2212)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 18:06  l  #2242
Na akkor pár szó a meccsről. Eddig idén ezen a meccsen játszottunk a leggyengébben, mégis hoztuk a két pontot ami azt jelenti hogy otthon továbbra is veretlenek vagyunk. Nem volt könnyű menet, eleve hogy Daniel kiesett kénytelen-kelletlen a Montreal ellen annyira tökéletesen működő sorokat meg kellett bontania Vigneaultnak. Végül Bernierre esett a választás mert a második sor remekelt a múltkori meccsen kár lett volna őket szétszedni a harmadiknál meg akadozott a gépezet. Aztán a hetedik percben egy ártalmatlan szituáció után Salo is bekorizott az öltözőbe (biztos infó nincs, Alain azt mondta térdprobléma és day-to-day több helyről viszont ágyékot mondanak az akkor simán 1 hónap). Látszott a bizonytalanság a sorokban, igazán csak a második harmadban sikerült rövid időre beszorítani a Dallast, a harmadikban jóformán csak védekeztünk, próbáltuk kihúzni az egygólos előnnyel. Viszont az emberelőnyös játékunk valami elképesztő, amit tavaly annyira hiányoltam, pillanatok alatt felállunk, jól járatjuk a korongot, fokozatosan szűkítjük a területet és pontosan célzunk. Vagyis ahogy a nagykönyvben meg van írva. Mindezt úgy hogy nincs Demitra, nincs Dany, nincs Hansen, gyakorlatilag nem volt Salo és ide vehetjük Schneidert is. Jobbak ugyan nem voltunk a Starsnál de rosszabbak sem, ilyen hiányzók mellett tehát csak dicséret illeti a fiúkat.

Luongo végre úgy védett ahogy elvártuk tőle, tartást adott a csapatnak, magabiztosan védett és bravúrokat is bemutatott, bár Richards gólját inkább kapushibának mondanám mint szemfüles találatnak, de ám legyen.

A védelemből ugye Salo hamar kiesett, ezért mindenki több jégidőt kapott de a fáradtság nem látszott rajtuk mindenki remekelt. Mivel O'Brien még nem érett meg a feladatra ezért a négy top védőnk egyaránt 26-28 percet volt a jégen. Bieksa megint kimagaslott, idén komoly hibát nem láthattunk tőle, viszont rengeteget ütközik, sok korongot szerez és egytől egyig pontosan játssza meg. Mitchell a gólja mellett is magabiztosan játszott, Erhoff hiba nélkül tudta le a meccset, Edler elfáradt a meccs végére, szürkébb volt mint szokott. O'B kétszer is vetődve halászott el korongot, nekem nagyon tetszik ahogy meccsről meccsre kapar és intelligensebb játékos is mint gondoltam.

Az első sorról sokat nem lehet mondani, ismerkedtek Bernievel, az utolsó Stars gólnál ők voltak bent, nem érzik még egymást, sajnos lesz idejük csiszolódni. Viszont PP-ben Hank nagyot alkotott, remekül ismerte fel a helyzetet és pontosan passzolt, na ezért fontos beírni a secondary assistot hokiban. Mitchell góljában is vastagon benne volt. Burrows sokat próbálkozott de még az ikrekkel sem szokott össze nemhogy így (pláne hogy PP-be is bekerült, tavaly egy percet nem játszott előnyben, ehhez képest most gólt lőtt), Berniernek nem ment, hiába ő nem első soros ember. A Raymond- Kesler-Samy triót megint öröm volt nézni, gyorsak, veszélyesek, agilisak. Keslernek kellett múltkor a gól, felszabadult tőle (SO-ot is nagyon pimaszul vágta be), Samyvel nagyon jól megértik egymást, Raymond meg annyira gyors hogy mindenhol ott van, 5 meccs alatt az egyik kedvencem lett. Glass nem NHL szint, Desbiens egész ügyesen mozgott, Wellynek meg nincs könnyű dolga, folyamatosan más mellett kell játszania, most két újonccal, megoldotta, ráadásul magabiztosan értékesítette a büntetőt. Nem lehet könnyű neki. A negyedik sorból Johnson hátrányban sokat volt bent, Rypien folyamatosan ütközött, Hordit igazság szerint alig láttam.

Nem mondom hogy érdemtelen a két pont, igazából egyik csapat sem emelkedett a másik fölé de ennyivel hadd húzzon haza a szívem, végülis a Stars is kapott egyet. :) Nem árt nekünk most a pihenő, legközelebb csak pénteken játszunk Calgaryben, ha Salo nem lesz Rome ugrik be a helyére.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 10:22  l  #2241
A jelenlegi első két sorunkból 2 ember gyakorlatilag folyamatosan sérült volt tavaly, egy pedig alsóbb ligában játszott. Így nehéz lett volna PO-zni!

Válasz Gringo hozzászólására (#2211)
  ------------
  It's just 16 teams chasing 16 wins...
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 8:54  l  #2240
Grat a győzelemhez! Mi van, ha egészséges a banda?:zavart1:
3.sor

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2238)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:55  l  #2239
A meccsvégi összefoglalót már láttam. Nice :)
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:42  l  #2238
Megvan a 2 pont, ennyi sérülés mellett szinte csoda, kibrusztoltuk. Na megyek dőlök még egy órát, összefoglaló délután!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:35  l  #2234
Sztem Kesler és Raymond biztosan lő, talán Burrows mint 3., a kommentátorok Hanket mondják.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:34  l  #2233
Az OT volt a meccs legjobb 5 perce. SO, hajrá, húzzuk be a másik pontot is!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:22  l  #2232
Röviden és tömören: Bassza meg!!!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:19  l  #2231
Örülök hogy Luongonak még van ereje viccelődni a bíróval is miközben én itthon sík ideg vagyok :)
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:15  l  #2230
Nekem úgy tűnt hogy legalább négy perc tiszta játék volt, nézem az órát még van hátra 5:33
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:10  l  #2229
7 perc van hátra a feladat egyértelmű, ki kell bekkelni valahogy. Ebben a harmadban egyetlen kapuralövésünk volt eddig Mitchellé, nem is lehet mást várni 3 ember hiányzik a két scoring linesból. Feljött a Dallas nagyon...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 6:01  l  #2228
Hank elhúz a tesótól, soha nem hozza be az egy pont lemaradást :D MITCHELL, jókor jó helyen!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:57  l  #2227
Serdülőgól bakker, Roberto hol vagy?
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:41  l  #2226
Igazából eddig egy teljesen eseménytelen meccs. Mi 5on5 képtelenek vagyunk helyzetekig eljutni, támadásszerűségeket vezetünk, a Stars még annyit se. Nekünk volt két szépen kidolgozott emberelőnyünk, a Starsnál meg volt egy szóló amit Lou megfogott. És ennyi. A góljukat mi lőttük, itt a harmadvégi kiállításnál voltak először veszélyesek a meccsen. Nem tudom az 5 védő és az első két sor mennyire fogja bírni, mert gondolom a Dallas megpróbálja megnyomni az utolsó harmadot nekünk meg a másik két sor már csak pár rövid shiftet fog kapni.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:35  l  #2225
Lou első komoly védése az idényben egy másik Lou-val szemben! :) Fuh nagyon kellett.

Ez a kiállítás meg egy vicc volt. A jelenlegi szabályok szerint az volt, nem azt vitatom, hanem azt hogy ez a szabály egy faszság.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:29  l  #2224
Újabb nagyon szépen kijátszott előny. 2-1 Burrows
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:18  l  #2223
Desbiens eddig jól mozog, Glass továbbra is semmi, mint Shirokov, Grabnert nekünk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:18  l  #2222

Vicces, kár hogy nem tudok röhögni

Miért? Megreped az éjszakai pakolásod?

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#2221)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.10.12. 5:13  l  #2221
Vigneault kavargatja a sorokat kényszerből, Johnson sem játszott még a második harmadban, de róla nem mondanak semmit. Utolsó shiftenél